Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Kontenjanları | 2021 Mart TUS’u – KOLAY ANALİZ

2021 yılının 1. dönem TUS’u için yayınlanan kontenjan tablosundan Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp kontenjanlarını ayrıştırdık. Aşağıdaki tabloda 2021 Mart TUS’u için açılmış olan bütün Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp kontenjanlarını bulabilirsiniz.

Tablo içeriği şehir sıralı şekilde sunulmaktadır. Aynı kliniğe ait birden fazla seçenek olabilir, bu durum açılan kadro türü ile ilişkilidir. Tablonun en solunda yer alan kadro türü seçeneğini kontrol etmelisiniz.

2021 Mart TUS'u Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Kontenjanları

2021 Mart TUS’u Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Kontenjanları

2021 Mart TUS’u için 1 Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp kontenjanı açılmıştır. Bu kontenjanların kliniklere, sınıfa, türe ve şehire göre dağılımı aşağıdaki gibidir:

(Tabloyu mobil cihazınızdan görüntülüyorsanız, tabloyu sola doğru kaydırarak inceleyebilirsiniz.)

TÜRSINIFİLKURUMKONTENJANUZMANLIK ALANI
YÖKTİstanbulİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi1Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp

2021 Mart TUS’u için belirlenen Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp kontenjanlarının dağılımı şu şekildedir:

  • YÖK: 1
  • EAH: 0
  • SBA: 0
  • YBU: 0
  • Diğer: 0

2021 İlkbahar TUS’u için açılan kontenjanların diğer bölümler içerisindeki dağılımlarını görmek için 2021 Mart (İlkbahar) | Kontenjanlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

TUS ile ilgili detaylı analizler için Sayısal Veriler kategorisine göz atabilirsiniz. 2021 Mart TUS’u için hazırlanmış içeriklere 2021 Mart (İlkbahar) kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı DoktorBun.com'da.

Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları DoktorBun.com forumunda sorabilirsiniz veya yanıtlanmış yüzlerce soru sayesinde merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir